Naujausias Haier kondicionieriaus modelis - REVIVE PREMIUM yra pažangių technologijų ir patrauklios kainos derinys. Įrenginiams būdingas formos paprastumas, kurio dėka oro kondicionierius tinka bet kokio tipo interjere. Integruotas Wi-Fi modulis leidžia valdyti nuotoliniu būdu naudojant išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį. Be to, įrenginiai turi keletą pažangių funkcijų, kurios aprašytos toliau.

Naujoji Haier REVIVE PREMIUM, vėsinimo ir šildymo kintamosios srovės sistema yra 2,5–6,8 kW galingumų. Šis paprastas sprendimas suteikia A++ energetinį įvertinimą ir pasižymi puikiomis rinkoje pirmaujančiomis funkcijomis, tokiomis kaip: temperatūros valdymas I FEEL, 3D oro srautas (valdantis žaliuzes aukštyn ir žemyn, dešinėn ir kairėn)COANDA Plus, SELF CLEAN, Wi-Fi valdymas, ECO režimas ir lengva prieiga prie PCBMinimalistinis dizainas tinka tiek namų, tiek komerciniam interjerui. Dėl ekologiško R32 šaltnešio jie yra draugiški aplinkai. REVIVE PREMIUM oro kondicionieriai tinka SPLIT ir MULTI SPLIT sistemai.

Haier REVIVE PREMIUM puikiai tinka tiek vėsinimo tiek šildymo sprendimams.


hOn Wi-Fi visiškam lankstumui ir savaiminio išsivalymo funkcija švaresniam orui. „Revive Premium“ dar labiau padidino jūsų kambario erdvę su „Coanda Plus“ technologija, užtikrinančia tolygų oro paskirstymą ir komfortą, o lengvai montuojamas dizainas leidžia optimaliai prižiūrėti ir taupyti brangų laiką.


Haier REVIVE PREMIUM funkcijos:


Siūlome montavimo paslaugas. Prašome kreiptis telefonu +37063099114  arba rašyti el. paštu info@manosiluma.lt

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis

Haier REVIVE PREMIUM 3,5 / 3,9 kW oro kondicionierius / šilumos siurblys oras-oras AS35RBAHRA-PL / 1U35YESFRA-4

  • Gamintojas: Haier
  • Prekės kodas: Haier-REVIVE-PREMIUM-AS35RBAHRA-PL/1U35YESFRA-4
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 950.00€
  • 630.00€

  • Be PVM: 520.66€


Žymos: Haier-REVIVE-PREMIUM-AS35RBAHRA-PL/1U35YESFRA-4