Haier FLEXIS PLUS 7kW AS71S2SF1FA-CW / AS71S2SF1FA-BC vidiniai blokai

Šiuolaikiškas ir modernus dizainas. Naujas elegantiškas dizainas, juoda spalva ir matinis paviršius leidžia FLEXIS Plus idealiai pritapti patalpų interjere.

Oro kondicionierius / šilumos siurblys oas-oras veikia labai tyliai - garsumo lygis vos 16 dB (A). ECO jutiklis, stebintis naudotojo buvimą patalpoje, ir integruotas Wi- Fi valdymas kaip standartinė įranga.

Sieniniai oro kondicionieriai / šilumos siurbliai yra vieni populiariausių dėl universalumo, plataus galingumo diapazono bei kitų papildomų savybių, kurios leidžia šiuos kondicionierius pritaikyti daugelyje patalpų. Keletas pagrindinių šių kondicionierių privalumų, tai platus asortimentas, žemas triukšmo lygis iki 16dB ir nedidelė kaina. Dėl šių priežasčių, sieniniai kondicionieriai neretai montuojami nedidelėse patalpose: bute, parduotuvėje ar biure.

60 mėn. garantija.


„Self Clean“ funkcija

Atsakinga už savaiminį prietaiso išsivalymą, kas tiesiogiai pagerina oro kondicionieriaus efektyvumą ir oro švarą. Veikiant oro kondicionieriui besikaupiantys ant šilumokaičio nešvarumai padeda daugintis bakterijoms ir neigiamai veikia oro kokybę. „Self Clean“ funkcija naudodama drėgną orą, užšaldo šilumokaičio paviršius ir pašalina nešvarumus atitirpinimo metu.


R32 šaltnešis


Labai tylus

Haier oro kondicionieriai / šilumos siurbliai oras-oras yra tylesni už kitus, todėl netrukdo. Pavyzdžiui vidinio bloko „Haier Flexis Plus“ triukšmo lygis yra tik 16 dB.


ECO jutiklis

Judesio jutiklis, stebintis žmonių buvimą kambaryje. Šio jutiklio dėka taupoma elektra, nes kambaryje nesant žmonių, oro kondicionierius persijungia į laukimo režimą. Tuo metu, kai kas nors įeina į kambarį, oro kondicionierius vėl įjungia iš anksto nustatytą darbo režimą.A+++/A++ energijos panaudojimo klasė


Siūlome montavimo paslaugas. Prašome kreiptis telefonu +37063099114  arba rašyti el. paštu info@manosiluma.lt

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis

Haier FLEXIS PLUS 7kW AS71S2SF1FA-CW / AS71S2SF1FA-BC vidiniai blokai

  • Gamintojas: Haier
  • Prekės kodas: Haier_FLEXIS_PLUS_AS71S2SF1FA-CW-AS71S2SF1FA-BC
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 670.00€
  • 595.00€

  • Be PVM: 491.74€


Žymos: Haier_FLEXIS_PLUS_AS71S2SF1FA-CW-AS71S2SF1FA-BC